Ако заминеш ти...

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 

Ако заминеш ти знај нема да е исто повеќе, ако го снема твојот сјај кое светло ќе го покрие мојот свет мојот свет бејбе без тебе!!!

Од Кети Т.